Menu

Čínská masáž v Praze

chinese_massageČínská masáž nemá téměř nic společného s erotickou masáží Praha. Čínská masáž využívá akupresury. Akupresura je působení tlakem (nejčastěji prstů maséra či masérky) na akupresurní body. Akupresurní body, nebo-li meridiány, jsou tvořeny energetickými drahami. V těchto dráhách proudí naše životní energie.

Když jsou meridiány stlačeny, uvolňuje se hormon štěstí zvaný endorfin. Endorfin navíc tlumí bolest. Díky čínské masáži se lépe prokrvuje masírovaná oblast těla, která se tak lépe okysličí. To všechno vede k uvolnění masírovaných svalů a ke zlepšení odplavování škodlivých látek z těla. Proto se po čínské masáži cítíte uvolnění, svěží a plní energie. Čínská masáž vám také pomáhá posilovat imunitní systém.

Čínská masáž Praha je vhodná nejen jako zdravotní prevence, ale i v případech, že již nějaké obtíže máte.
Když vás bolí hlava, máte zablokovaná záda, špatný krevní tlak anebo namožené svaly, je čínská masáž výborný prostředek pro zmírnění či odstranění těchto nepříjemností.

Pokud však zdravotní obtíže nemáte a preferujete-li sexuální vzrušení před zdravotními účinky, zkuste využít službu erotická masáž Praha.

Chcete na sobě cítit doteky naší masérky?

Zamluvte si potěšení

OPEN NON-STOP

 

How you can find us - door and ring info (massage)

+420 773 582 812

info@ilandra.com

Balbinova 206/16, Praha 2

      +420 773 582 812

  +420773582812

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím