Menu

Tantrická masáž Praha

  • tantric_massageTantrická masáž Praha je spojení několika masérských úkonů do jednoho masážního “obřadu”. Kromě jiného se v tantrické masáži objevují prvky, které obsahuje erotická masáž praha.

Tantrická masáž tedy zahrnuje i masáž intimních partií. To znamená masáž lingamu, což je erotická masáž penisu. A masáž joni, což je erotická masáž vagíny.

Tantrickou masáž provádí velmi spoře oděné masérky s použitím orientálních vonných mastí a olejů. Tantrickou masáž vám navíc zpříjemňuje uklidňující indická hudba.

Během tantrické masáže jsou drážděny vaše smysly zejména pomocí doteků. Takže tantrická masáž je prováděna pomocí příjemných doteků rukou vaší krásné masérky – podobně, jak je tomu u erotické masáže. Navíc však masérka může použít pomůcky na zvýšení vašeho prožitku. Jedná se třeba o pírko, které vypadá jako prachovka. Tím vás hladí a šimrá po celém těle.

Veškeré tyto vjemy ve vás probouzí a zesilují sexuální vzrušení. Ale nikoliv to stereotypní, jak je běžně znáte. Tantrická masáž vám odhalí naprosto nové erotogenní zóny, o kterých jste nevěděli, že vůbec existují.

Tantrická masáž Praha vám tak přináší i vítané osvěžení do vašeho všedního, sexuálního života.

Chcete na sobě cítit doteky naší masérky?

Zamluvte si potěšení

OPEN NON-STOP

 

How you can find us - door and ring info (massage)

+420 773 582 812

info@ilandra.com

Balbinova 206/16, Praha 2

      +420 773 582 812

  +420773582812

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím